VEMICA.SK
BOMBAAKCIA

Psyllium 150g 4 ks + 1 ks Psyllium CORN SNACK ZDARMA

Psyllium 150g 4 ks + 1 ks Psyllium CORN SNACK  ZDARMA
  • Psyllium 150g 4 ks + 1 ks Psyllium CORN SNACK  ZDARMA
  • Psyllium 150g 4 ks + 1 ks Psyllium CORN SNACK  ZDARMA
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000088
8.60 € bez DPH
10.32 €Cena s DPH
• psyllium • rozpustná vláknina • výživový doplnok • 150g • VEGAN, GLUTEN FREE, LACTOSE FREE, NO SOYA


Popis

Psyllium je prírodná vláknina z rastliny Skorocel indický, ktorú ocenia ľudia citlivý na iné druhy obilných vláknin, ktoré môžu byť priveľmi abrazívne na tráviaci trakt. Táto jemná vláknina je 100% prírodná rozpustná vláknina, ktorá nie je návyková a preto je vhodná na dlhodobé užívanie. Po rozpustení v tekutine znásobí svoj objem 40x a vytvorí mäkký gél. Gél pokračuje vo svojej absorbčnej schopnosti ďalej v tráviacom trakte a mechanickou silou odstraňuje toxické látky a škodliviny a zabraňuje tak ich dlhému zotrvávaniu v črevách. Zvyšuje tým objem stolice a napomáha riadnemu fungovaniu a pohybu črevného obsahu.

Návod na použitie:
2 kávové lyžičky (5g) rozmiešajte v menšom množstve vody alebo inej tekutiny a zapite ďalšími 250-300 ml vody. Psyllium je možné pridať do jogurtov, mliečnych kokteilov, kaší, cereálnych raňajok a pod., vždy je však nutné zapiť ho dostatočným množstvom tekutiny. Pre posilnenie účinnosti užívajte 2x denne 30 minút pred alebo po jedle.

Všeobecné pokyny a upozornenia:
Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. V prípade tehotných, dojčiacich žien a detí odporúčame užívať Psyllium až po konzultácii s lekárom.  Nepoužívajte psyllium v ​​suchom stave. Dodržujte pitný režim. Psyllium neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu. Psyllium nie je návykové. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal dôkladne uzavrite, zabránite tým tvrdnutiu zmesi.

Zloženie:
Psyllium - vyčistené obaly semien skorocelu indického (Plantago ovata)

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)