VEMICA.SK
NÁŠ TIP

Kokos cream milk - sušené kokosové mlieko /1000g VEGAN

Kokos cream milk - nová receptúra /1000g VEGAN
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000013
13.33 € bez DPH
16.00 €Cena s DPH
Doprava už od 3.40 € prostredníctvom Kuriérom GLS
Kúpou tovaru získate 15 vernostných bodov.
• na výrobu 1000 g sušeného kokosového mlieka bolo použitých 15ks kokosových orechov • kokosové mlieko - gastro balenie • VEGAN, LACTOSE FREE, GLUTEN FREE • 95% podiel skutočného kokosu • bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok • pripravíte 17 l nápoja • 1000 g •

Popis


Kokos cream milk je exkluzívny sušený nápoj s obsahom 95% podielu skutočného kokosu. Husté kokosové mlieko, ktoré vznikne jednoduchým pridaním prášku do vody, neobsahuje umelé konzervačné látky , farbivá ani príchute. 


Kokos cream milk je vyrobené z kvalitnej kokosovej drene, hygienicky spracovanej na tekuté kokosové mlieko, ktoré je dvakrát filtrované a sušené na formu jemného prášku, čím sa zachová väčšina zdraviu prospešných látok nachádzajúcich sa v kokosovom orechu.
 
Kokosový orech
So stupňom zrelosti kokosového orecha sa mení aj zloženie drene. Dozrievaním a postupnou stratou vody dreň tvrdne a výživné látky sa viac koncentrujú. V tejto fáze sa dreň stáva bohatou na proteíny, sacharidy a minerálne soli, najmä horčík, vápnik, fosfor, železo a kremík. Kokosová dreň je okrem iného zdrojom mastných kyselín ako kyselina laurová, kyselina kaprylová, či kyselina kaprová, ktoré sú užitočné v boji proti plesniam a kvasinkám.

Návod na prípravu

6 g prášku (1 polievková lyžica) zalejeme 100 ml teplou alebo studenou vodou a zamiešame. Pri príprave studeného nápoja použijeme mixér alebo šejker.
 
Použitie

Okrem prípravy samotného hustého a krémového nápoja má Kokos cream milk široké využitie v kuchyni. Môžeme ho použiť všade tam, kde sa bežne používa kravské mlieko. Je vhodné na prípravu omáčok, marinád, polievok a najmä jedál ázijskej kuchyne. Ďalej do zákuskov, pudingov, na výrobu zmrzliny, jogurtov, koktejlov, na prípravu kakaa a cereálnych pokrmov, ako pochúťka do kávy a pod.
 
Zloženie

extrakt z kokosovej drene získaný sušením (95%), maltodextrín, rastlinná vláknina 
 

Všeobecné pokyny a upozornenia

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ide o dehydratovaný výrobok. Skladujte v suchu pri izbovej teplote.  Pri nízkej teplote stuhne podobne ako kokosový olej. Po otvorení vždy obal dôkladne uzavrite, zabránite tým tvrdnutiu zmesi.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)