• logo
  • Kontaktujte nás
    0949 241 750
    Po - Pia: 9:00 - 16:00
  • Môj profil
  • 2 ks
    za 38.90 €
VEMICA.SK
   
 Novinky
Dovolenka 05.03. – 08.03.2024

V dňoch 05.03. – 08.03.2024 bude naša spoločnosť zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky (vrátane predajne). Ďakujeme za pochopenie.


Novinka - platba v hotovosti

Pri osobnom odbere v našej firemnej predajni je možná aj platba v hotovosti.


Vernostný program

Zaregistruj sa v našom e-shope ako náš verný zákazník a zbieraj body za každý nákup. Už pri registrácii získaš 10 bodov ako bonus. Nazbierané body potom uplatníš ako zľavu na celý nákup. Zľava sa vzťahuje aj na akciové produkty! Zobraziť viac...

 Dopravu zabezpečuje
 Podporované platby

Vernostný program


Zaregistrujte sa u nás jednoducho pomocou registračného formulára a zbierajte body za všetky nákupy na našej stránke. Ako verný zákazník získavaš prístup aj k ďalším zľavovým kódom zasielaných počas roka na tvoj e-mail.


Za nákup v hodnote 1 Eura získate 1 bod, pričom za 1 bod máte nárok na zľavu 0,05 Eur.


Zľavový systém:
1 Eur = 1 bod
1 bod = zľava  0,05 Eur

Použitie bodov pri nákupe je jednoduché - pri ukončovaní objednávky kliknite na políčko "Zadať vernostné body" a zadajte koľko bodov chcete použiť. Zodpovedajúca suma Vám bude automaticky odrátaná z objednávky.


Postup uplatnenia bodov z vernostného systému.
Zákazník, ktorý sa zaregistruje, dostane okamžite po registrácii 10 bonusových bodov. Pre registráciu kliknite na políčko "Môj profil".

Stav bodov môžete sledovať v menu - užívateľ - nastavenia. http://www.vemica.sk/m/profil/settings/
Body za nákup sa Vám pripíšu až po odoslaní a zaplatení Vašej objednávky.

Minimum nazbieraných bodov, ktoré je možné uplatniť ako zľavu je 100.
Pri dokončovaní objednávky kliknite na "zadať vernostné body" a zadajte množstvo bodov, ktoré chcete použiť. Následne Vám bude Vaša zľava odrátaná z hodnoty objednávky. Zľavu je možné uplatniť aj na akciový tovar!!! 
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.