VEMICA.SK

Sójový proteín 84% - čoko /900g

Sójový proteín 84% - čoko /900g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000075
EAN kód
8588004890459
7.08 € bez DPH
8.50 €Cena s DPH
• bielkovinový doplnok • sladený extraktom Stévie cukrovej - glykozidy steviolu • geneticky nemodifikovaný • s obsahom holandského kakaa • 900 g

Popis

Sójový proteín ochutený holandským kakaom, s výbornou chuťou a rozpustnosťou predstavuje zdroj zdravej, geneticky nemodifikovanej sójovej bielkoviny s nízkym podielom tukov bez obsahu laktózy. Ideálna potravina pre všetkých, ktorí si chcú udržať optimálnu hmotnosť, vybudovať svalovú hmotu a byť prirodzene zdravý, fit a plný energie. Použitý sójový izolát sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín (90g bielkovín na 100g prášku) pri nízkom obsahu sacharidov a tukov. Sójová bielkovina je prirodzene bohatá na esenciálne aminokyseliny BCAA, glutamín a arginín, ktoré v kombinácii s optimálnym tréningom prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty, k udržaniu zdravých kostí a k zníženiu vyčerpania a únavy.
 

Výhody užívania Sójového proteínu:
- vysoko kvalitná 100% rastlinná bielkovina so širokým spektrom aminokyselín
- podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
- prispieva k udržaniu zdravých kostí
- neobsahuje lepok, laktózu, nie je geneticky modifikovaná
- bez obsahu umelých farbív, aróm a konzervantov


Vedeli ste, že . . . ?
Sójový proteín možno nájsť aj v jedálničku aktívnych žien, nakoľko hrá veľmi významnú úlohu pri chudnutí. Pri obmedzovaní stravy a rôznych diétach telo stráca prísun životne dôležitých živín a človek stráca kilá najmä zo svalovej hmoty. Pri racionálnom chudnutí a zbavovaní sa nadmernej hmotnosti je dôležité spaľovať podkožný tuk pri súčasnom budovaní svalovej hmoty. Pri viacerých diétach, ktorých princípom je menej jesť, oslabujeme organizmus o prísun bielkovín – proteínov, ktoré sú však pri chudnutí nevyhnutné. Spaľovanie kalórií sa uskutočňuje práve vo svaloch, ktoré na svoju činnosť potrebujú práve proteín. Pokiaľ má organizmus proteínu nedostatok, začne uberať nielen na tukoch, ale dochádza aj k úbytky svalovej hmoty. Ak však telo príjme kalórie navyše, okamžite ich ukladá do tukových rezerv, aby tak zabezpečilo dostatok energie pre činnosť svalov.

Zloženie: sójový proteín izolát “TM-14220“ (vyvinutý pre potreby športovej výživy), holandské kakao s nízkym obsahom tuku 10-12%, sladidlo (extrakt z listov stévie – glykozidy steviolu)

Odporúčané dávkovanie:
1 dávka = 3 polievkové lyžice (20 g) prášku rozmixujte v 250 ml vody alebo mlieka. Pri fyzickej a športovej záťaži sa odporúča užiť 2 až 3 dávky nápoja denne. Najlepšie 1 h pred a 1 h po tréningu, prípadne pred spaním.

Upozornenie:
Neprekračujte stanovené dávkovanie. Výrobok nesmie byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí pri teplote do 25˚C. Ide o dehydratovaný výrobok. Alergény: sója, kakao.

Výrobca a distribútor: VEMICA, s.r.o.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)