VEMICA.SK
AKCIA-30%

Sójový proteín 90% - osladený /400g

Sójový proteín 90% osladený /2700g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000040
EAN kód
8588004890060
Bežná cena: 6.30 €, Ušetríte: 1.89 € (30%)
3.68 € bez DPH
4.41 €Cena s DPH
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
• bielkovinový doplnok • sladený extraktom Stévie cukrovej - glykozidy steviolu • geneticky nemodifikovaný • 400 g

SÓJOVÝ PROTEÍN 90% 400G ZAKÚPITE AJ VSIETI PREDAJNÍ TESCO.

Sójový proteín 90% - izolát predstavuje zdroj zdravej, geneticky nemodifikovanej sójovej bielkoviny s nízkym podielom tukov bez obsahu laktózy. Ideálna potravina pre všetkých, ktorí si chcú udržať optimálnu hmotnosť, vybudovať svalovú hmotu a byť prirodzene zdravý, fit a plný energie. Sójový izolát sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín (90g bielkovín na 100g prášku) pri nízkom obsahu sacharidov a tukov. Sójová bielkovina je prirodzene bohatá na esenciálne aminokyseliny BCAA, glutamín a arginín, ktoré v kombinácii s optimálnym tréningom prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k udržaniu zdravých kostí.

Výhody užívania Sójového proteínu:
- vysoko kvalitná 100% rastlinná bielkovina so širokým spektrom aminokyselín
- podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
- prispieva k udržaniu zdravých kostí
- neobsahuje lepok, laktózu, nie je geneticky modifikovaná
- bez obsahu umelých farbív, aróm a konzervantov


Vedeli ste, že . . . ?
Sójový proteín 90% - izolát možno nájsť aj v jedálničku aktívnych žien, nakoľko hrá veľmi významnú úlohu pri chudnutí. Pri obmedzovaní stravy a rôznych diétach telo stráca prísun životne dôležitých živín a človek stráca kilá najmä zo svalovej hmoty. Pri racionálnom chudnutí a zbavovaní sa nadmernej hmotnosti je dôležité spaľovať podkožný tuk pri súčasnom budovaní svalovej hmoty. Pri viacerých diétach, ktorých princípom je menej jesť, oslabujeme organizmus o prísun bielkovín – proteínov, ktoré sú však pri chudnutí nevyhnutné. Spaľovanie kalórií sa uskutočňuje práve vo svaloch, ktoré na svoju činnosť potrebujú práve proteín. Pokiaľ má organizmus proteínu nedostatok, začne uberať nielen na tukoch, ale dochádza aj k úbytky svalovej hmoty. Ak však telo príjme kalórie navyše, okamžite ich ukladá do tukových rezerv, aby tak zabezpečilo dostatok energie pre činnosť svalov.

Zloženie: sójový proteín izolát “TM-14220“ (vyvinutý pre potreby športovej výživy), sladidlo (extrakt z listov stévie - glykozidy
steviolu)

Odporúčané dávkovanie:
1 dávka = 3 polievkové lyžice (20 g) prášku rozmixujte v 250 ml vody alebo mlieka.
Pri fyzickej a športovej záťaži sa odporúča užiť 2 až 3 dávky nápoja denne. Najlepšie 1 h pred a 1 h po tréningu, prípadne pred spaním.

Upozornenie:
Neprekračujte stanovené dávkovanie. Výrobok nesmie byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí pri teplote do 25˚C. Ide o dehydratovaný výrobok. Alergény: sója.

Výrobca a distribútor: VEMICA, s.r.o.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)