• logo
  • Kontaktujte nás
    0949 241 750
    Po - Pia: 9:00 - 16:00
  • Môj profil
  • 1 ks
    za 30.00 €
VEMICA.SK
   
 Novinky
Dovolenka 28.02.2022 – 29.02.2022

V dňoch 28.02.2022 – 29.02.2022 bude naša spoločnosť zatvorená z dôvodu čerpania celozávodnej dovolenky. Ďakujeme za porozumenie.

 Dopravu zabezpečuje
 Podporované platby
NÁŠ TIP

Inulín PROBIO PLUS /150g

Inulín PROBIO PLUS /150g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000104
EAN kód
8588004890862
3.25 € bez DPH
3.90 €Cena s DPH
• BACILLUS COAGULANS • Inulín • Výživový doplnok • 150g • VEGAN, GLUTEN FREE, LACTOSE FREE, NO SOYA

Popis

Registrované na Úrade verejného zdravotníctva SR.
 
- pri zápche
- pri užívaní antibiotík
- od 3 rokov
 
 
Inulín PROBIO Plus je výživový doplnok obsahujúci prírodnú vlákninu s prebiotickým účinkom Inulín a probiotické baktérie Bacillus Coagulans. Napomáha tráveniu a črevnej mikroflóre.
 
INULÍN
Prírodný polysacharid s prebiotickým účinkom, ktorý je získavaný extrakciou z koreňa čakanky. Inulín sa dostáva do tráviaceho traktu v neporušenom stave, kde ovplyvňuje konzistenciu a zloženie čriev. Prechádza nezmenený až do hrubého čreva, kde sa stáva zdrojom „potravy“ pre prospešné črevné baktérie - probiotiká. Rozmnoženie zdravšej mikroflóry zlepšuje činnosť čriev, a teda aj zdravie konzumenta. Efektívne fungujúce črevá zachovávajú a zvyšujú imunitu organizmu.
 
BACILLUS COAGULANS
Probiotické baktérie, ktoré dokážu odolávať nepriaznivým vplyvom prostredia, udržujú svoju životaschopnosť až do okamihu konzumácie. Dokážu prežiť v kyslom žalúdočnom prostredí aby sa následné pomnožili a plnili svoju úlohu v črevách.
 
 
Zloženie: Inulín rozpustná vláknina z čakanky, probiotické baktérie Bacillus Coagulans

Dávkovanie: 6g (1 polievková lyžica) 1 až 2 x denne
Pre deti: od 3 – 6 rokov  3g ( 1 čajová lyžička) 1 x denne
  od 6 – 14 rokov   6g (1 polievková lyžica) 1 x denne
Dospelí: 6g (1 polievková lyžica) 1 až 2 x denne
 
Návod na použitie: Rozmiešajte v menšom množstve vody alebo inej tekutiny a zapite ďalšími 250-300 ml vody. Prípravok je taktiež možné pridať do jogurtov, mliečnych kokteilov, kaší, cereálnych raňajok a pod., vždy je však nutné zapiť ho dostatočným množstvom tekutiny.

Všeobecné pokyny a upozornenia:
 
Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. V prípade tehotných, dojčiacich žien a detí odporúčame užívať až po konzultácii s lekárom. Dodržujte pitný režim. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal dôkladne uzavrite, zabránite tým tvrdnutiu zmesi.


​Výrobca:
VEMICA, s.r.o.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.